AKTUALNOŚCI

KONFERENCJE

Znaleziono (57)

2018-05-23 | Konferencjechpl news XII Konferencja Postępy w GastroenterologiiXII Konferencja Postępy w GastroenterologiiXII Konferencja Postępy w Gastroenterologii odbędzie się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2018 roku w Poznaniu. Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. Grażyna Rydzewska Prezes Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii natomiast partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy pełni Klinika Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie.
2018-04-28 | Konferencjechpl news XVIII Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii XVIII Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii XVIII Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii organizowany przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologiczne pod przewodnictwem prof. dr hab. Grażyny Rydzewskiej odbędzie się w dniach 20-22 września 2018r. w Warszawie. Podczas kongresu odbywać się będą również sesje warsztatowe, na które obowiązują indywidualne zapisy.
2018-02-27 | Konferencjechpl news XI Standardy w PediatriiXI Standardy w PediatriiKonferencja XI Standardy w Pediatrii odbędzie się w dniu 15 września 2018r. w Bydgoszczy.
2018-01-29 | Konferencjechpl news Warsztaty: Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnegoWarsztaty: Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnegoCentrum Medycznym MML zaprasza na bezpłatne warsztaty: “Laryngologia w praktyce lekarza rodzinnego”. Warsztaty poprowadzi dr n. med. Michał Michalik, specjalista otolaryngologii, chirurg głowy i szyi.
2018-01-17 | Konferencjechpl news Pediatria jakiej nie znacie Pediatria jakiej nie znacie VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa dla Studentów i Młodych Lekarzy „Pediatria jakiej nie znacie”, odbędzie się 3-4 marca 2018 roku w Warszawie.
2018-01-03 | Konferencjechpl news V Jubileuszowa Konferencja Forum Pediatrów 2018V Jubileuszowa Konferencja Forum Pediatrów 2018Piąta, jubileuszowa konferencja Forum Pediatrów odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2018 roku w Warszawie. Uaktualnianie wiedzy tak szybko zmieniającej się w obrębie pediatrii jest koniecznością, a tego typu spotkania są właściwym miejscem zarówno do przekazywania najnowszych rekomendacji, jak również do wymiany opinii i doświadczeń z wielu polskich ośrodków medycznych.
2017-12-06 | Konferencjechpl news X Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci X Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci X Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hematologii i Żywienia Dzieci odbędzie się w dniach 24-26 maja 2018r. w Lublinie. Kierownikiem naukowym wydarzenia jest dr hab. Elżbieta Pac-Kożuchowska oraz dr hab. Jarosław Kwiecień, prezes Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.
2017-11-02 | Konferencjechpl news Gastro Aktualności 2018Gastro Aktualności 2018Konferencja Gastro Aktualności odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2018 roku w Warszawie. Za uczestnictwo w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.
2017-09-20 | Konferencjechpl news Nowości w chorobach wewnętrznychNowości w chorobach wewnętrznychKonferencja „Nowości w chorobach wewnętrznych” odbędzie się w dniu 3 marca 2018r. w Poznaniu. Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy nad konferencją: Katedra i Klinika Nadciśnienia Tętniczego i Zaburzeń Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Kierownikiem naukowym jest: prof. dr hab. Danuta Pupek-Musialik. 

2017-09-20 | Konferencjechpl news X Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”X Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, podczas których omawiane są najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. Konferencja skierowana jest nie tylko do kardiologów, ale także m.in. internistów i lekarzy rodzinnych.